Egitim,  Yazılarım

Kaman (.)

Birkaç gündür buraya bakamadım. Mahmatlı Köyü web sayfası, Babamın web sayfası güncellenecek falan derken burası kaldı öylece 🙂 3 saatlik bir uykuyla okuldan geçici mezuniyet belgemi almak için A.Ş.T.İ’ye gittim.Bizim meşhur Tanrıverdi’miz Köseoğlu ismine geri dönüş yapmış.Hemen fotoğrafları gönderelim.. Ve kaman maceramıza devam edelim.

Köseoğlu AŞTİ

Birinci resimde sabah kamana ikamet ettiğim otobüs, ikinci resimdede aştinin içler acısı hali 😀

Kamana indik Zoner’i ve Yamtar’ı buldum.. İlçe milli eğitim müdürlüğünün yeri değişmiş bu arada Hükümet konağına taşınmış.Barboros hocama da staj dosyamı onayladığı için teşekkür ediyorum..

KamanBarboros hocayı beklerken yakaladığım bir görüntü.

Sonra okuldaki işler halloldu arkadaşlarla karşılaştık..

Engin Yüksel

Ankara’ya dönüş vaktimiz geldi.Engin hocamız bizi kendi arabasıyla getirdi. Ona da çok teşekkür ediyorum buradan.İftarı yolda beraber yaptık..

Evet arkadaşlar sonunda hayırlısıyla çıkışımızı aldık ve kaman myo ile olan bağımızı kestik..

Ne diyelim nice okullar bitirmeye inşallah..

Kamandaki tüm arkadaşlarıma selamlar..

15 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 8 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

18 Yorum

 • Sedat [onlyforhope]

  Evet bitti kardeş ama bize birçok şeyler ekledi ve bizden birçok şeyleride kopararak bitti.
  Bundan sonra inşallah yolumuz açık olur.
  Kaman geldiğimde aynı gün kimseyi görebilme ihtimal vermiyordum ama Seni ve diğer dostlarımı görünce çok sevindim ama ayrılık vakti gelince kamanın artık bittiğne gerçekten inanmaya başladım.

  Kendinize iyi bakın tüm dostlarım
  VE
  kendine iyi bak Kardeşim Ahmet

 • Hüseyin

  Ahmet senin adına sevindim hadi gözün aydın olsun ne diyeyim bu daha başlangıç bana göre sende bu azim ve hırs varken daha iyilerini bitireceğine inıyorum sana
  ileriki hayatında sağlıklı ve mutlu yasamam diliyorum

  samsunlu hüseyin

  Samsun’dan kucak dolusu sevgiler..

 • Hüseyin

  Valla senin bu siteye koyduğun resimlere bakarak bir zamanlar kamanda olduğum günler geliyor kamanda ne kadar bunalsam da genede ben oradaki gibi arkadaşlık görmedim ben kamanı değil oradakileri özlüyorum galiba..

 • Hande

  Ben sana yetişirsin demiştim bak yetiştinde 🙂
  İyi hadi çıkışını aldığına sevindim..Bende çıkışımı alacağım günü bekliyorum..Çok özledim oradaki günlerimi..

 • Sevda

  O gün çok güzeldi sanki hala okul devam ediyomuş gibi gelmişti bana. sizleri görünce çok mutlu oldum umarım yine görüşürüz böyle bütün dostlarla.

  Allah hepimizin yolunu açık etsin.
  Herşey gönlünce olsun ahmetcim… 🙁

 • Engin YÜKSEL

  Ahmetçim merhaba. Kaman da geçirmiş olduğun eğitim hayatın boyunca ve sonrasındaki anılarını burada bizlerle paylaşman nedeniyle asıl teşekkürü hakeden sensin. Bizleri de mutlu ettin.

  Selamlar, sevgiler.

  Engin YÜKSEL

 • Ahbikan

  Hocam buradan bana ulaşmanız yorum yapmanız beni çok mutlu etti. Üzerimizde emeğiniz çok büyük. Hakkınızı ödeyemem. Çok Teşekkür ederim.

 • levennt

  s.a ya kamana ilk otobüs kacta ya bulamadın net üzerinden allah izin verirse cuma günü kamana gitcem ama ilk otobüsün kacta oldugunu bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum biri 7 diyo biri 9 diyo bende anlamadım???

 • tns'

  tatile gidip de bir türlü ayrılmak istemediğim memleketimm…. çok özledim şimdiden Kaman’ı ve Kaman daki tandıklarımı… gelecek sene görüşmek ümidiyle…(onluklardan=)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir