Ahbikandan Tavsiyeler

Live Messenger 2009 Burada !

Bir anlık mesajlaşma programı olan Live Messenger’ı internetle ilişkisi olan insanların büyük bir kesimi kullanıyor. Bende hem kendim kurdum test ettim, hemde sizlere bu yazılımı duyurup paylaşmak istedim. Kurulumda sıkıntı çekenler olabilir diyerek görüntülü olarak anlattım. Buyrun yepyeni Messenger’a..

Live Messenger 2009 şu anda test aşamasında, yani beta sürüm olarak duyuruldu..

Programı bu sayfadan indirin

PROGRAMI BURADAN DİREK OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ

Programı indirdikten sonra sonra Kuruluma Başlayın..

MSN 2009 Kurulum Görüntülü Anlatımı

İşte giriş sayfası..

Resmi Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Live Messenger 2009 Giriş Sayfası

Burası da Live Messenger 2009 ana ekranı..

Resmi Büyütmek İçin Üzerine Tıklayınız

Live Messenger 2009 Ana Ekranı

Son Olarak Konuşma penceresi aşağıda..

Ben Live Messenger 2009’u yükledim ve test ettim, bazı menüler daha basitleştirilmiş ilk başlarda biraz karmaşık gelebilir zamanla alışacaksınız. Sürekli olarak Messenger kullanan biriyseniz en azından denemenizi tavsiye ederim. Bilgisayarınız için çok önemli olan bir program değil belki zaten beta sürümü olduğu için eksikleri olacaktır ama yinede sizlerle paylaşayım dedim..

Ayrıca Serdar’a da bu resim için teşekkür ederim. Onun web sayfasıda www.ssdizayn.com arkadaşlar ziyaret edebilirsiniz..

Saygılar
Ahbikan

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir