Siteden

Geçmişten Geleceğe Ahbikan.Com

Evet geldik ağustos’a geçen sene bu dönemlerde Ahbikan.com adresini almıştım ve site bir yaşını doldurdu.. Hepinize destekleri için çok teşekkür ediyorum 🙂 Koca bir yıllık macerayı merak edenler mesajın devamını okusun..

Evet Sene 2006 aylardan Nisan yeni yeni öğrendiğim HTML dili ile birşeyler yapmaya çalışıyorum.O zaman tabi photoshop bilgim yok hazır sitelerden yaptığım butonlarla bir zamanların ücretsiz sitesinden www.ahbikan.com.tr.tc adresini açmışım :)))

Dosyalar Sayfası açmışım tabi o zaman Turkmania forumlarına takılıyoruz.

Sonra Tabi bu web işlerine beni sokan Serdarla kararlaştırmışız kendi sitemizi kuralım diye ve Can Dostumuz Hüseyin Ben ve Serdar’a ait bir site açmışız..

Yani eğlenmişiz biraz.

Artık iyice kendimizi geliştirmişiz ve Şablon düzenlemeye başlamışız.. Saatler Müzik Kutuları falan yerleştirmişiz 🙂 Güncel haberleri koymuşuz..Tabi o zamanlar günlük ziyaretçi sayısı 2 yada 3 🙂

Kendimide tanıtmışım Ahbikan Kimdir demişim. Biyografisine kadar koymuşum 🙂

Ve Ağustos ayında Turkmania forumlarından tanıştığım saygıdeğer insanlar bana sana bir domain alalım demişler ve www.ahbikan.com macerası başlamıştır 🙂
Kendimi gittikçe geliştirmem siteye yansıdı dolayısıyla. Bitmek tükenmek bilmeyen index resimlerim vardı..

Bazen Bir şarkı sözü koymuşum giriş,

Bazen bir şiir hoşuma gitmiş,

Bazen Final zamanını haber vermişim,

Bazen Doğum günü kutlamak için kullanmışım..

Bir ara mektup bile yazmıştım :))

Vs Vs Vs…

Bu Böyle devam eder gider…

Bu siteyi açmamda emeği geçen öncelikle beni web işlerine sokan Serdar kardeşime, kendimi geliştirmemde yardımcı olan insanlara ve bugüne kadar siteme girip,yorum yazıp,benden desteğini eksik etmeyen herkese sonsuz teşekkürler…

Yanımda olan herkese Teşekkür ederim..

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

10 Yorum

 • babyish

  çok güzel bir düzenleme yapmışsın ahbikan gerçekten çok beğendim
  yanı verdıgın degerler çok hoşuma gıttı
  her duzenlemeyı her anı duyguyu paylaşmışsın ve saklamışsın harika bişi…
  ve şuna inanıyorum ki insanın geliştiğini bilmesi kendini degerlendirmesi bu çok güzel bir şey bunu herkes yapamaz!!! taktır ettım senı emeklerıne sağlık….
  GEÇMİŞTEN GELECEĞE…. bu konunun sloganu bu bence 🙂

 • Tekwebci

  Merhaba Ahbikan Kardeşim can dostum öncelikle http://www.ahbikan.com için nice senelere diyorum inş daha çok kutlarız…Bir sene içerisinde çok iyi bir şekilde kendini geliştirdin kendini aştın ben seni web işine sokmam galıba çok iyi olmuş kendini çok geliştirdin çok güzel projeler yaptın ve yapacağına inanıyorum bir sene içerisinde bu kadar permormans göstermen gerçekten alkışlanır!..Sen kendini ve beni geçtin artık kardeşim yolun açık olsun umarım hep beraber daha iyi tasarımlar yaparız ikimiz çok güzel bir siteye imza atarız inş…

  Allah Yolunu Açık Etsin!..
  Allah Herşeyi Gönlünce Versin!..

 • ASİLL

  Kendısıne Değer verdiğim sayılı insanlardan biri , bizim hergün kendini daha çok geliştiren ahmetimiz namı değer Ahbıkanımız Artık onu bız bile tutamıyoruz Türkmania ile başladığımız maceraya dostluğumuzu ve kardeslığımızıde yasayarak devam edıyoruz.

  O da biliyorki biz onu cok sevıyoruz canım kardesim hep destekçin ve yanındayız.
  ASİLL(MEHMET ALİ )

 • merfeeeee

  Canım arkadaşim kardeşim siteni zaten severek vede beğenerek ziyaret ediyordum.Faydalı şeyler buluyordum.Senin kendini geliştireceğine vede ilerleyeceğini Biliyordum.1.yılını kutlarım ve daha birçok iste görmek isterim senin ellerinden.Başarılarının devamını dilerim.

  Mervecik

 • Editör Bluetail

  Sitemizin 1 yaşını dolduruşunu kutlar , bu sitede emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.Ayrıca Ahbikan’a verdiği amansız çabalarından dolayı minnetarız.Teşekkürler Ahbikan..

 • Kerem

  Ahbikan ismini bir marka yapabildiği için tebrik ediyorum. Sanaldan tanışıp kendisine en çok güvendimiz ailesi ilede yakından tanıştımız ikinci bi kardeşimiz.

 • Sedat [ONLY]

  Merhaba çok değerli Kardeşim AHMET,

  Bu Ahbikan.com’un bize sunduğu faydaları hiç kimsenin inkar etmesi elbette mümkün değildir. Herşeyden önce Bizlere hertürlü konuda sunduğun tüm imkanlar için canı gönülden teşekkür ediyorum kardeşim.Senin bu başarılı çalışmaların elbette tüm kalbimden inanıyorum ki daha da artarak devamı gelecektir.

  Ahbikan.com da bizlere elbette birçok imkanlar sundun, birçok yardımlarda bulundun ama bunların yanı sıra bu ahbikan.com senin içinde kopan fırtınaların bir şekilde yansımasıydı aynı zamanda. Siteni ilk günkü halinden bu güne devamlı ziyaret ediyorum.

  Her tasarımın, HER şiirin, her sözün ayrı bir anlamı vardı senin için bunları çok iyi biliyorum.İnsanın inandığı değerler peşinde gitmesi ne kadar güzel birşey.

  Sana birçok yanlışlıklar yapıldı: bazıları bu site için sana yeterince teşekkür edemedi bazıları ise bu tarzda şeyler. AMA bir haksızlık örneği varki ; İşte onlar senin yüreğindeki uçurumların açılmasına sebep oldu. Ben şuanda inanıyorumki SEN DOĞRU OLANI YAPTIN.Sana karşı yanlış yapanlar utansın. Ahbikan.com sadece bilgi edinme veya okul dosyalarını indirme yeri değildi. Kimileri bunu farketti, kimileri farkedemedi YA DA Farketmek istemedi. Bu onların ayıbı.
  Kimse seni sorumlu tutamazdı neden bize dosya falan göndermedin, bide haber vermedin diye. Çünkü bunalrın hiçbirine mecbur değildin.

  Sen insanlık için yaptın vede amacına ulaştın, ulaşmaya da devam ediyorsun. Bu yolda hep duacınım kardeşim.
  Bir anlık gibi gelsede bize biz Kaman MYO bitti. Ama arkasınbda acı, ama gözyaşı, ama sevinç, ama mutlulukla. Ne şekilde bitmiş olursa olsun sağlam doısluklar ayakta kaldı. (ÇOK ŞÜKÜR)

  Kardeşim;
  Elbette inanıyorumki başarıdan başarıya koşmak senin hakkın ve de bunu başarabilirsin.
  Ama bundan da önemlisi İnsanlık yanında günden güne daha müthiş işler yaptığını da iyi biliyorum. Ve senin arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum.

  Allah daima yolunu ve bahtını açık etsin KARDEŞİM.

  KARDEŞİN SEDAT DAĞLI

 • Kâzım Ç. FIRAT

  MERHABA AHMET KARDEŞİM. BU SİTE GERÇEKTENDE ON NUMARA OLDU. BELKİ SEN BİLE TAHMİN ETMİYORDUN BU SİTENİN BU KADAR İLGİ GÖRECEĞİNİ. AMA GÖSTERDİĞİN ÇABA KARŞILIĞINDA İSTEDİĞİNİ ELDE ETTİN. OKUL BİTMİŞ OLABİLİR FAKAT BEN EN AZ HAFTA DA BİR KEZ ZİYARET EDERİM KONU BAŞLIKLARINA GÖZ ATARIM. ÇÜNKÜ HER ZAMAN İŞİME YARAYAN ŞEYLERİ BULABİLİYORUM. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.
  SANA VE DOSTLARIMA
  SAYGILAR VE SEVGİLER.

 • Asi

  Arkadaşım ben seni pek tanımam ama ilk adımlara göre güzel başlamışsın başarılarının devamını dilerim.
  Daha kapsamlı ve daha güzel siteler yapmanı dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir