Yazılarım

2-6

Evet günler geldi çattı 9 Eylül’e.. Sonbahar demek, huzur demek 9 Eylül benim için 🙂 Benimle bütünleşen bu günlükte 8.ci kez doğum günü kutluyorum. Her yıl olmasa da buradan sizinle duygularımı paylaşmıştım. Bu yaşımı yazmadan edemezdim tabii, merak edenler yazının devamına gelebilir..

Yaşamak gerekiyor derler ya bazı şeyleri, işte doya doya yaşamaya başladım ben o ‘şey’ leri..

Şükürler olsun bugüne ve sahip olduklarıma.. Bugüne kadar yaptığım hiçbir şeyden, söylediğim hiçbir kelimeden, aldığım hiçbir karardan pişman olmadığım için. Güzel notlar aldığım geleceğe dair bu dolu dolu yaş için..

Hayat her yaşta ayrı bir tecrübe değil mi zaten?

IMG_78050841530922

Her anımda yanımda olan başta ailem, farkında olarak ya da olmayarak ne kadar kırarsam kırayım beni sevmekten ve bağışlamaktan vazgeçmeyen, hiçbir zaman bana sırt çevirmeyen güzel insanlar.. Sizleri çok ama çok seviyorum.

Bunca şeye rağmen hiç yanımdan ayrılmayan gerçek dostlarım.. Hiçbir zaman hakkını ödeyemeyeceğim her türlü güçlüğe karşı bana omuz veren bir kaç insan.. Öyle insanlar ki bunlar Allah’ım onları bana verdiğin için teşekkür ederim deme gereği duyuyorum çoğu zaman. İyilik meleklerim yanımdan hiç ayrılmayın 🙂 Ben sizin her anınızda yanınızdayım. Siz kendinizi biliyorsunuz..

Arada dost gibi gözüken çürük elmalar da oldu olmaz olur mu, bilirsiniz onlar maalesef her yerdedir.. Olsun sizi de seviyorum bana gerçek dostlarımı hatırlattığınız için.

Hiçbirinizi ayırmadan tek tek beni bu yaşıma getirecek tecrübeyi kattığınız için teşekkür ediyorum..

Artık hayalleri gerçekleştirme ve yeni düşler kurma zamanı..

Hey sen bugün yeni yaşına giren çocuk, gelecekte bir gün bu yazıyı okuduğunda herşeyin bambaşka bir güzellikte olduğunu göreceksin..

09.09.2014

Bir gün,
Hiç beklemediğim bir anda…

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir