Yazılarım

Lider’e Selam Dur !

Galatasaray, her zaman olduğu gibi tarihe adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. Sezon sonuna büyük bir puan avantajıyla giren Galatasaray Türkiye’de 20.ci şampiyonluğa ve 4.cü yıldıza ilk ulaşan takım olarak hafızalara kazındı. Yazımın devamında sezonun başında hazırlanan mükemmel klibi izleyebilirsiniz.

2014-2015 sezonu başında çok iyi bir performans gösteremeyen Galatasaray, tüm takımın ve yönetimin 4.cü yıldız için hazırlanan platform içinde fotoğraf çektirmesiyle bir çok kesimin (özellikle ezeli rakibin) dalga konusu olmuştu. Alınan kötü skorlar kimsenin moralini bozamadı. Galatasaray inandı, başarı için kenetlerek 4.cü yıldızı ve 20.ci şampiyonluğu elde etti. Fenerbahçe’nin Başakşehir deplasmanında puan kaybetmesiyle ligin son haftasına şampiyon olarak giren Cimbom, son olarak Beşiktaş derbisini de 2-0 kazanmıştı.

Beşiktaş derbisinde de Türk Telekom Arena stadyumu mükemmel bir koreografi organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Yedek kulübesinin dahi katıldığı organizasyonda stadyumun 4 cephesinde de görseller sergilendi.

Selam Dur

Selam Dur !

Herkes Rütbesini Bilecek, Galatasaray Karşısında Önünü İlikleyecek” mesajı verildi.

Fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak, sezon başında Yunus Öyken (@yunus_oyken) tarafından hazırlanan bu harika klibi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Galatasaray

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.