Film & Muzik

Buz Devri 3 – Dinazorların Şafağı

Buz Devri filmlerinin sonuncusu Buz Devri 3 : Dinazorların Şafağı filmi geçtiğimiz hafta vizyona girdi. Filmi (Ice Age 3) bir kaç gün önce izleme imkanı buldum. Film önceki serilerinde olduğu gibi yine çok komikti..

Filmin önceki serileri olan Buz Devri ve Buz Devri : Erime Başlıyor’u yine sinemada izlemiş gerçektende çok eğlenmiştim. Sakın bu çocuk filmi gibisinden izlenimler oluşmasın kafanızda. Gerçektende komik, eğlenebileceğiniz bir film olduğunu düşünüyorum.

Film Özeti

Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler. Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır. Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır. Sid’i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar. Tarihin en cesur kahramanları Manny, Sid, Scrat, Scratiye, Diego, Buck ve arkadaşları başka hiçbir memelinin cesaret edemeyeceği yerlere gidiyor, maceraya hazır olun.

Kaynak:Sinemalar.com

ICE AGE 3 Fragman

Filmi seyredenler yorumlarını bizlerle paylaşırsa sevinirim..

buz devri 3, ice age 3, film yorumları, fragman, fragman, buz devri 3 indir

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir