Yazılarım

Son Günler

Hepinize tekrar merhaba. Host firması ile yaşadığımız sıkıntıdan dolayı yaklaşık bir haftadır siteye ulaşılamıyordu. Bunun için herkesden özür dilerim. Son zamanlarda ne yaptığımla ilgili bu yazıyı isteyenler okuyabilirler 🙂

Baştan başlayayım, rutin işe gidip gelme devam ediyor.. Radyoda sürekli istek yapıyorum sevdiğim(!) insanlar için. Sanayide çok bulundum araba için. Arabayı kışa hazırladık diyebilirim. Lastiklere kadar değiştirdik.

Eski Hali : ———- Yeni Hali :

 

Dershaneye de gidiyorum. Arabaya alarm taktırırken Boyner’den aradılar. Back-Up diye bir hizmetleri varmış. Telefondaki kız bahsetti de bahsetti. Bana da cazip geldi ama hemen almayı düşünmüyordum. Kız allem etti kullem etti sattı bize.Paldır küldür aylık 17YTL geçti bana. Yani evdekilerle bi görüşsem iyi olurdu.

Cardfinans ile 12x17YTL aldık bakalım. Yararlanıcaz inşallah. Boyner Backup ile ilgili daha sonra yazı yazacağım. Para sorun değil artık para kazanan insanız canım 😀 Geçen cumartesi Alper-Çağrı ikilisiyle arabayı ıslatalım Cepa yapalım dedik gezdik dolaştık dershane araya gitti. Ama telafi edicem. Hocayla Görüştüm bi ders ayarlayacak 😀 Dershanenin de sitesini yenilemişler buradan bakabilirsiniz.

Dershaneden savaş ve evren ile güzel vakitler geçiriyorum. Onların hem yaşadıkları şeyler hemde mesleklerindeki anılarını dinlemek çok hoş gerçekten. Savaşla güzel projelerimiz var Cake-PHP ile ilgilenicez beraber.

Ayrıyetten arabada hergün yaşadığım tecrübeleri kağıda döküyorum. Tek tek madde haline getirdim hepsini. Bittiğinde Aceminin El Kitabı Diye yayınlarım artık 🙂 Acemi şöforler için..

Tekrar herkese merhaba..

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir