Yazılarım

Yaz'a Girerken

Ankaranın gördüğüm en dengesiz hava koşullarını sanırım atlattık. Mayısta bile insan üşürmü ya? Üşüdük işte. Ama sıcaklar kendini belli etti. 25 C’lerin üzerine çıkmaya başladık. Bu sene çok yağmur yağdı ve her ne kadar musluk suyunu kullanmasak da su problemimiz de yok.

Önceki yazım da belirttiğim gibi Allah’a şükürler olsun tekrar bir araba sahibi oldum. Elimden geldiğince güzel vakit geçiriyorum. AÖF Finallerine 2 hafta gibi bir süre kaldı. Çalışmak lazım ama önemli olan o ilhamı yakalamakta.

Yoksa örgün eğitimdeymiş gibi son günlerde sınava mı hazırlanıyorsunuz? Çok sıkıntılı ve bunaltıcı günler olduğunu bilirim, ama sınavdan çıkınca bir serçe kadar hafif hissediyorsunuz kendinizi. Heleki finallerden sonra 1 yıl geçmiş olucak daha çok rahatlayacağız.

Evimizin yolları yapılıyor, artık rahatça gidip köpeklerimizle oynayıp dinlenebileceğiz..

Evimiz - www.ahbikan.com

Çok çabuk öğreniyor ve çok hızlı büyüyorlar. Birde hiç doymuyorlar (: İşleri güçleri oyun..

Kendi çileklerimizi bile yetiştirdik.

Evimizin ulaşımı için yolları yapmak için uğraşan herkese ve Gölbaşı Belediyesinin ekiplerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Mahmatlı

Saygılar

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir