Egitim

AÖF 2009-2010 Kayıtları Başladı

Öğrencisi olduğum Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünün lisans öğrenimine hazırlık programından 3. sınıfa kaydımı yaptırdım. Darısı 4.cü sınıfa.. Kayıt tarihleri ve gerekli bağlantılar yazının devamında..

Açık Öğretim Fakültesinin 2009-2010 kayıtları başladı. Web sayfasında bir TC Kimlik aracılığıyla kayıt durumu sorgulama olayı koymuşlar ama sanırım çalışmıyor. Yani bende göstermedi.

Şunuda belirteyim en sağlıklı kayıt http://aofkayit.anadolu.edu.tr/ üzerinden yapılan kayıt olacaktır. Anladığım kadarıyla yeni sistemi tam anlamıyla oturtamadılar.

* Dikey Geçiş
* Ek Yerleştirme
* İkinci Üniversite
* Lisans Öğrenimine Hazırlık Programından 3. Sınıfa Kayıt
* Lisans Tamamlama

Seçeneklerinin kayıt tarihi 26 Ekim 2009 – 20 Kasım 2009 aralığındadır arkadaşlar..

Bu seçeneklerden birini seçerek gerekli adımları uyguluyorsunuz. İnternet üzerindeki kaydı tamamladıktan sonra bir çıktısını alıp, varsa ek belgeleri de hazırlayarak Vakıfbank şubelerinden yatırdığınız harcın dekontuyla birlikte herhangi bir aöf bürosuna müracat ediyorsunuz.

Bu senede hepsi olmasada bir kaç ders için dershane desteği almayı düşünüyorum. Sanırım yine eski dershaneme devam edeceğim..

Herkese yeni sınıfında başarılar diliyorum..

Saygılar

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir