Internet,  Teknoloji

Firefox 3 Harika !

Mozilla’nın internet tarayıcısı Firefox’un daha önce şurada ve burada bazı versiyonlarını size duyurmuştum. Şimdi ise Firefox 3.cü versiyonuyla süper bir tarayıcı olarak karşınızda.. İndirme linki ve detaylı bilgi konunun devamında..

Firefox 3’de benim için en büyük yenilik yer imlerinde olmuş. Eski versiyonlara nazaran çok daha basit kullanışlı bir sistem geliştirmişler. Ayrıca güvenlik ve performans anlamındada iyileştirmeler yapılmış.

Örneğin adres çubuğuna bir kelime yazdığınızda o kelime ile ilgili bağlantılar karşınıza çıkıyor.

Diyelimki sık kullanılanlara www.ahbikan.com adresini sadece yıldız simgesine tek bir tıklama ile eklediniz ve eklerken etiket olarak teknoloji yazdınız. Adres çubuğuna sadece teknoloji yazmanız sitenin orada listelenmesine yetiyor. Ben hayran kaldım ve sizlerle paylaşmadan edemedim.. Kesinlikle indirip bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye ederim.

Daha fazla yeniliğe şuradan göz atabilirsiniz.

Firefox 3 Türkçe Sürümü Aşağıdan İndirebilirsiniz.

3.0.7 SON VERSİYON İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir