Avira AntiVir Premium Security 6 AY Ücretsiz.. | Ahbikan.com Teknoloji & İnternet Günlüğü
Eyl
11
2007

Avira AntiVir Premium Security 6 AY Ücretsiz..

Daha önce sizlere Antivir’in Personal Edition versiyonunu önermiştim. Avira firması kullanıcıları test etmek amacıyla Avira Antivir Premium Suite paketini 3 ay ücretsiz olarak kullanma imkanı sunuyor.. Peki nerden indireceğiz bu virüs programını,lisans işlemleri nasıl gerçekleşecek? Merak edenler konunun devamına..

Antivir virüs programları içinde benim hep en çok tercih ettiğim seçenek olmuştur.. Çünkü Personal Edition versiyonu bile hem ücretsiz hemde piyasadaki çoğu ücretli programdan hızlı ve etkili çalışıyor..

Şimdi gelelim Avira firmasının bize sağladığı avantaja..

Buraya tıklayarak programı indirin. Daha sonra AntiVir Premium Security programını 180 Gün ücretsiz kullanabilmek için kayıt formunu doldurmanız gerekiyor.. Kayıt formunda İsim,Soyisim ve e-mail adresi isteniyor.. Söylemek istediğim birşey var buraya geçerli bir e-mail adresi girmek durumundasınız.. Çünkü Lisans Anahtarını bu adrese yolluyorlar.. Mail adresinize gelen HBEDV.KEY dosyasını indirin.

Kayıt Formuna Gitmek İçin Tıklayın..

Programı kurarken bir sekmeye rastlayacaksınız. “Copy License Key” yazan küçük kutucuğun yanında Browse butonu var buraya tıklayıp e-mail adresinize gelen ve bilgisayarınıza indirdiğiniz .key uzantılı dosyayı seçiyorsunuz.. Kurulum tamamlandığında Bilgisayar yeniden başlatılacak.. Restart işleminden sonra programı güncellerseniz, virüs programınız hazır hale gelmiş olacak.. Avira Premium Security paketi Avira Firewall içerdiği için bazı programlar internete bağlanmak istediğinde küçük bir uyarı kutusu görebilirsiniz.. Buradan “Allow” seçerseniz o programa izin vermiş olursunuz.

Yazar Hakkında:

15 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 8 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ilgilenen kişi..3 Yorum Yapılmış + Sende Yorum Yap

Fikrini söyle