Yazılarım

Boşverdim !

Artık hiçkimse yada hiçbirşey için üzmüyorum kendimi. Bundan dolayıda çok mutluyum. İleriye yönelik planlarım var..

Yazasım geldi bir anda ve yazıyorum buyrun.. Öncelikle hedeflerimden bahsedeyim 🙂 Dershane iyi gidiyor. Denemelerde netleri ayarlamaya başladım. Önemli olan zamanı iyi kullanmak zaten.

Üzülmemeliyiz olanlara, kimsenin arkasından bakmamalıyız. Çünkü ömür kısa.. Herşeyin değerini bilmeliyiz. Birşeyi kaybedince onu daha çok sevmemeliyiz.

Kendi malımızın bile değerini bilmeliyiz. Arabayı tamirden almaya giderken yanlış yerde indiğim için 3-4km yürüdüm ve bir sürü şey düşündüm.

Arabayı aldığımda gerçekten kıymetini bilmem gerektiğini anladım. Zaten hep öyle olmuyor mu? Çoğu şeyin kıymeti yokluğunda anlaşılıyor.

Kendinizin değerini bilin sadece. Kendinizle mutlu olabilmeyi başarın.. En güzeli değilmidir, Sevdiğine bunu söylemek..

Son zamanlarda kendime zaman ayırıyorum çok iyi geliyor. Gittim ultrAslan uni atkısı sipariş ettim geldi. Birde iyi bir arkadaşımın getirdiği celo-can şapkası. Böyle antenli mantenli 😀 😀

Resimler temsilidir..

Kendi çektiğim son resmim;

Sizlere iki parça göndereyim buyrun;

——————————–

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

4 Yorum

 • buraykan

  vay be benim ortağım dertli heralde boşver hayat güzel yaşamaya bak be ortağım yoksa bu hayat çekilmez.

 • Pınar Altuntaş

  Görmeyeli neler neler olmuş burada bakim Ahmnedim!
  Sanki senin canını sıkmış birileri :S
  Ama doğru düşünüyorsun ablacım. Aynen tüm dediklerine katılıyorum ama her düşündüğümüzü mantığımızın kabul ettiğini kalbimizde onaylarsa ne ala…
  Umarım planladığın her şeyi gönlünce gerçekleştirirsin kuzum.

  Ve evet !
  Felsefe maalesef her zaman ve herkeste aynı 😉
  🙂

 • Serdar

  Ahmetim canım ben geldim ya görüşmeyeli baya bişeler olmuş galıba üzemez saten seni kimse özledim be seni kardeşim…Dikkat et kendine görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir