Bilgisayar

Winamp 10 Yaşında Yeni 5.5 Versiyonuyla Karşınızda..

Winamp 5.5Winamp çoğumuzun zamanında Windows Media Player’a alternatif olarak seçtiğimiz bir oynatıcıydı.Sürekli kendini güncel tuttu bir çok versiyonu çıktı ve 10 yaşına geldi. Bugün Winamp 5.5 versiyonuyla göz dolduruyor. Yeni bir görünüm ve genişletilmiş özellikler ile Winamp karşınızda..

Winamp 5.5 yeni görüntüsüyle bizi karşılıyor..

Yeni Winamp 5.5

Küçülttüğümüzde ise şu görüntüyü alıyoruz..

Winamp 5.5

Eski Winamp’da video, liste, ekolayzır vs toplam 5 pencere açabiliyorduk.Yeni versiyonda ise daha kullanışlı bir arayüz kullanılmış.Fakat şimdilik türkçe dil seçeneği yok 🙁 İngilizce olarak kullanacağız..
Winampta Video Ekranı

Winamp’ın anasayfasına gitmek için tıklayın

Programla ilgili daha fazla açıklamayı ve görüntüleri CHIP Online‘da bulabilirsiniz.

Yeni Winamp’ı buradan yada aşağıdaki link’e tıklayarak indirebilirsiniz.

http://download.nullsoft.com/winamp/client/winamp555_full_emusic-7plus_en-us.exe

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

7 Yorum

  • moterhat

    arkadaşlar winaptan şaşmayın benim pc klitlenip duruyordu genellikle aımp açıkken takılıyor yani güvenilir bir aimp bulamadıktan sonra hiç denemeyin ve kurmayın pc agırdan çökertiyor bu yüzden pc ye format attım benden söylemesi nettekilerin bazıları rusca antivürüs ne kadar güçlü olursa olsun p c sızan anti vürüsleri yakalayamıyor kaspersky 8.0 dahil bulamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir