Bilgisayar

ADSL İndirimi Geliyor !

Türk Telekom’un ADSL tarifelerinde yine değişiklik geliyor. 256 K sınırsız kullanıcıların 1 MB’e çıkarılacağı, ama fiyatın aynı yani 49 YTL kalacağı (KDV ve ÖİV dahil) duyumunu alıyoruz. Buna karşın 1 MB olarak yeni abone olacaklar için fiyat biraz daha yüksek olacak.

Türk Telekom’da 256K sınırsız 49 YTL’ye 1 Mbite yükseliyor.TTNET’in önümüzdeki günlerde ADSL hizmetinde indirime gideceği bilgisi kulislerde kulaktan kulağa dolaşıyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak şu an 256Kbit sınırsız erişime sahip olanların hızının, fiyatı değişmeden 1Mbit sınırsıza yükseltileceği de kulağımıza fısıldanan haberler arasında.

TTNet resmi açıklama geldiğinde buradan sizlere iletirim..

Türk Telekom, mevcut abonelerini üzen yeni abone edinme kampanyasından sonra ADSL tarifelerinde bir kez daha değişikliğe giderek mevcut abonelerini de sevindirmeye hazırlanıyor.
Yeni tarifelere göre 256Kbit sınırsız ADSL bağlantı aboneliği 1 Mbit’e yükselecek, fiyatı ise yine 49 YTL olarak devam edecek.

Türk Telekom’da bu tarifeyi 300 binin üzerinde abone kullanıyor.

Kaynak 1

Kaynak 2

25 yıllık bilgisayar kullanıcılığının yanında 16 yıldır profesyonel iş hayatında sistem network üzerine çalışan, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip eden hobi olarak ağırlıklı otomobillerle ve BMW modelleri ile ilgilenen bir acayip adam :)

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir